Başlangıç / Oyun / Pokemon Go 1.3.1 IOS ve Android Nasıl İndirilir ? Nasıl Oynanır ? Güncelleme

Pokemon Go 1.3.1 IOS ve Android Nasıl İndirilir ? Nasıl Oynanır ? Güncelleme


Android platformunda Pokemon Go oynayanların yanında Türkiyeden iOS yani Iphone Ipad cihaza sahip olup da bu oyunu indirmek isteyen kişi sayısı da bi hayli fazla. Her ne kadar ülke değiştirme vs yaparak Pokemon GO‘yu yükleyebilsek de, bu bir hayli uzun ve marifet isteyen bir iş. Oyun iOS cihazlar için Avustralya ve Yeni Zelanda’da çıktığı için diğer ülkeler deki AppStore’larda bu oyunu arattırdığınız da sonuç bulunmayacaktır.

Sedat Yücel olarak sadece 1 dakika içerisinde

Pokemon Go Türkiyedeki iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

gelin bu sorunun cevabına hep beraber bakalım. Yapmamız gereken işlemler oldukça basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak iOScihazınıza Pokemon Go Yükleyebilirsiniz ;

1-) Cihazdaki internet tarayıcınıza (safari, chrome, yandex)

” ios.hipstore.mobi ” yazarak sayfayı açıyoruz

2-) Sol üstteki search kısmına ” pokemon go ” yazıyoruz yada alttaki linke tıklıyoruz

http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852

3-) Download now kısmına indirmek için tıklıyoruz

4-) Uygulama indikten sonra App Store dışı bir yerden indirdiğimiz için Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi sekmelerine girip ” Yestech Technology Joint Stock Company ” altına girip ” Güven ” tuşuna bastıktan sonra ekranınızda ki Pokemon Go ikonuna basıp oynamaya başlayabilirsiniz 🙂

POKEMON GO’YU ANDROID’E İNDİRMEK

Pokemon Go Android telefonlara nasıl indirilir? Öncelikle APKPure.com gibi bir .APK sitesine girin ve 58.1 MB dosya boyutuna sahip olan Pokemon Go’nun .APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. Ya da direkt bu link üzerinden telefonunuza indirin. Şimdi indirdiğiniz dosyayı telefonunuza atmak için USB kablosu aracılığıyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve dosyayı telefonunuza atın. (Telefona bağlantı için dosya paylaşımını açmanız gerekebilir.) Attığınız Pokemon Go’nun .APK’sını telefondan bulun ve dosyayı açın. Bu tarz dosyaları yüklemek için telefonunuzun “Bilinmeyen kaynaklar”a açık olması gerekiyor. Ayarlar’dan telefonunuzu “Bilinmeyen kaynaklar”a açın. Yüklemeye devam edin. Bekleyin ve uygulamanın telefonunuza kurulmasını bekleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra Google ile girişinizi yapın, karakterinizi oluşturun ve oyuna başlayın 🙂

POKEMON GO’YU NASIL OYNAYABİLİRSİNİZ?


Pokemon Go’yu oynamak oldukça keyifli ve elbette bağımlılık yapan da bir yönü var. Oyun bu güne kadar yayınlanan videolardan bildiğimiz üzere sanal gerçeklik üzerine kurulmuş bir yapıda geliyor. Oluşturduğumuz karakterle birlikte Pokemon avına çıktığımız oyunda olduğumuz yerde durmak yerinde gezerek Pokemon avlayabiliyoruz. Bu belki de oyunun en güzel detayı.

Pokemon toplayıp kendi koleksiyonunuzu oluşturmak için sokaklarda gezip Pokemonları yakalamanız gerekiyor. Toplanılan Pokemonlarla birlikte diğer oyuncuların Pokemonlarıyla savaş yapılabiliyor. Oyunda yer alan trade sistemiyle birlikte Pokemon transferi yapılabiliyor, koleksiyonda eksik olan Pokemonlar tamamlanabiliyor. Pokemon GO’daki Pokemonlar tıpkı çizgi filmden alışık olduğumuz gibi enderlik seviyesine sahip. Her Pokemon diğerinden farklı bir enderlikte olabilir ve koleksiyonunuzu zenginleştirebilir. Yolda yürürken yakalayacağınız Pokemonlar için daha fazla yol kat edip, daha uzak mesafeleri gitmeniz gerekebilir.


Tahmin edebileceğiniz gibi neredeyse her mobil oyundan alışık olduğumuz oyun içi satın almalar Pokemon GO’da da aynı şekilde mevcut. Yakaladığınız Pokemonları sakmananız için kullanacağınız Poke Top’ları bir noktadan sonra parayla satılmaya başlıyor. Eğer koleksiyonunuza daha fazla Pokemon katmak istiyorsanız bu Poke Top’lara ihtiyacınız olacak.

Hakkında: Sedat Yücel

1982 doğumlu Makine Mühendisi, Bilgi İşlem Müdürü, Webmaster, Gayrimenkul Danışmanı, Fenerbahçe Hooligans bir ihtiyar :)

Kontrol Ediliyor

Overwatch 1.0.4 Detaylı İnceleme Oynanış Detaylar iNDiR

  Blizzard‘ın bugüne kadar piyasaya çıkardığı oyunların her biri, birçoğumuz için çok özeldi. Hala da …

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla