Başlangıç / Genel / N11 Colour Fashion Ltd. Şti. Siemens Çamaşır Makinesi Saçmalığı AYIBI

N11 Colour Fashion Ltd. Şti. Siemens Çamaşır Makinesi Saçmalığı AYIBI

23 Ocak Cuma günü Sipariş No.: 201427844790 n11 den Siemens wm12t480tr çamaşır makinesi satın aldık. 26 Ocak Cuma kargonun akşam üzeri geleceği söylenince sabah saatlerinde 444 66 88 Siemens’i aradık Cumartesi için ürün kurulumu talep ettik. Siemens gelen ürünün kutusunun açılmamasını aksi takdirde garanti dışı olacağını beyan etti. Aras Kargo cuma ürünü teslim etti. Cumartesi Siemens geldi kutu açıldı ürünün üst plakası kırık ve gövdesi yamuk olduğunu görünce tutanak tuttu. Gönderen Colour Fashion’ı arayıp bu ürün hasarlı dediğimiz de kargoyu alırken kontrol etmemiz gerektiğini etmediğimiz için sadece “insiyatifinde” üst plakayı belki değişeceğini bu ürünü zoraki kabul etmemiz gerektiğini belirtti. Bizde kabul etmeyeceğimizi yenisinin gelmesini istedik. Firma yetkilisi asla yenisini ya da değişimi kabul etmeyeceğini iade yapsakta red vereceğini belirtti. N11 hala durumu çözmedi aramadı! Firmanın n11 üzerindeki tüm faaliyetleri kapatılmazsa yasal olarak maddi manevi tüm davaların açılacağını beyan ederiz. ÜRÜNÜN kargoda hasar görmediğini ve firmanın elinde ki KIRIK HASARLI ürünü gönderdiğini düşünüyoruz. Yoksa kimse “BU ÜRÜNÜ ALMAK ZORUNDASIN” beyanında bulunamaz. Bu olayın peşini bırakmayarak diğer insanların mağduriyetlerini gidereceğiz.

Hakkında: Sedat Yücel

1982 doğumlu Makine Mühendisi, Bilgi İşlem Müdürü, Webmaster, Gayrimenkul Danışmanı, Fenerbahçe Hooligans bir ihtiyar :)

Kontrol Ediliyor

KFY96.COM Kill For You Resmi Sayfa YAKINDA

www.kfy96.com YAKINDA sizlerle… İlgili

4 yorumlar

 1. Sedat bey,

  Belirtilen sorununu çözülmüş ve üstünden uzun bir müddet geçmesine rağmen,şikayet metniniz hakeret ve suçlama içerikli olması sebebi ile hukuki süreç başalamadan silinmesini talep etmekteyiz.

  Saygılarımızla,

  Colourfashion ltd şti

  • Aynı firmadan klima alarak aynı sıkıntıları yaşıyorum. Değişim raporu verilen arızalı cihazı ellerinde stok olmasına rağmen keyfii olarak yenilemiyorlar.. Artık telefonu bile açmıyorlar.. Avukatımıza tazminat talebi ile birlikte gerekli belgeleri ilettik.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ve sahibinden çalışanlarına hakkımı da helal etmiyorum..

   • Başlığa dolandırıcılık sahtekarlık diye yazdığımda firmadan bi bayan arayıp cep numarasını kaldırmamı istemişti bulursam sizinle numarayı paylaşacağım

 2. Türkan DEMİRCAN

  Aynı dolandırıcılığı, aynı adımlarla başıma geldi bu sefer adres hepsiburada.com 2 aydır hiçbir şekilde iade alamıyorum. Tutanak tutuldu, işlemler yapıldı ıvır zıvır ortada hiçbir şey yok! SAHTEKAR DOLANDIRICILARSINIZ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: